English

23.05.2017 | Inżynier Budowy [województwo łódzkie: Łódź]

Inspektor nadzoru Warszawa

Firma APP-Projekt S.A. zajmująca się zarządzaniem projektami inwestycyjnymi pilnie poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Numer referencyjny: IB/LO/07/2016

Zakres obowiązków:
  • współpraca z Kierownikiem Kontraktu i innymi członkami zespołu w poszczególnych fazach realizacji projektu,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • koordynowanie robót oraz nadzór techniczny nad podwykonawcami i pracownikami fizycznymi,
  • koordynowanie i nadzór nad dostawami materiałów i urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na budowie,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo–budowlaną,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.