2018-12-13 | Miasteczko Wawer - aktualności z budowy

Ruszył kolejny etap budowy Miasteczko Wawer - P5. W ramach tego etapu powstanie 117 mieszkań zlokalizowanych w narożnej części osiedla budynku P5, który z dwóch stron otoczony będzie lasem. W ofercie inwestor posiada mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 40 do 98 metrów kwadratowych, a także podziemny garaż, komórki lokatorskie, a nawet rowerownie.

Jeśli cenisz sobie kontakt z przyrodą, a Twoje wymarzone mieszkanie musi być miejscem do rodzinnych spacerów to idealnym osiedlem mieszkaniowym jest z pewnością Miasteczko Wawer. To osiedle otoczone lasem zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Bysławskiej i Poezji w Warszawie. W pobliskiej odległości znajduje się kanał komunikacyjny stacji PKP Falenica, który gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy, nie odbierając lokatorom otoczenia naturalnej zieleni.

APP-Projekt S.A. jest Inwestorem Zastępczym tej inwestycji. Wspiera również inwestora Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K. z grupy Mera Pnefal SA. w zakresie nadzoru inwestorskiego.

 

pozostałe aktualności