2019-02-26 | Global Expo w Warszawie prężnie działa!

Global Expo to wielkie i widowiskowe Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie, które od kilku miesięcy prężnie działa! Ten potężny budynek zachwyca wnętrzem i technologicznymi rozwiązaniami. 

Obiekt Global Expo zlokalizowany jest na terenie dawnej hali fabryki FSO przy ulicy Modlińskiej 4 i 6B w Warszawie. To niesamowity budynek nie tylko pod względem designu, ale także ogromnych możliwości technicznych! Sama sala konferencyjno - eventowa zajmuje powierzchnię 2000 m2 z opcją podziału na 3 sale: 870 m2, 565 m2, 580 m2. Inwestycja składa się z nie tylko z centrum targowo-konferencyjnego. Znajduje się tam również część wystawiennicza, a także z hotel oraz powierzchnia biurowa.

Udało się zrewitalizować ten budynek i już teraz można podziwiać jego drugie życie. Roboty zostały w większości ukończone, otrzymano pozwolenie na użytkowanie, a ostatnie usterki zostały już usunięte.

W pierwszy weekend lutego br. odbyła się tam spora impreza Agro Days, a kalendarz na 2019 jest praktycznie w całości zapełniony!

APP-Projekt S.A. przy tym projekcie sprawowało funkcję zarządzania projektem.

pozostałe aktualności